Restaurace Hotelu Maroli v Mikulově

pro vás připravila koncept spojení dobrého jídla s kvalitním vínem z okolí Pálavy. Moravská kuchyně a zdejší kvalitní vína spolu vytváří jedinečné spojení chutí, typických pro tento region.

Kromě restaurace jsou vám k dispozici dva salonky a letní terasa, odkud je jedinečný výhled na všechny podstatné dominanty Mikulova.

Prohlédněte si naši polední nabídku pokrmů a nabídku na jídelním lístku.

Restaurace je otevřena: 7:30-21:00, hotelová snídaně: 7:30-10:00

  • Hotel Maroli Mikulov - Hotelová restaurace
  • Hotel Maroli Mikulov - Hotelová restaurace
  • Hotel Maroli Mikulov - Hotelová restaurace
  • Hotel Maroli Mikulov - Hotelová restaurace

Otevřeno

7:30-21:00

snídaně: 7:30-10:00

Objednávejte na

+420 519 511 670

booking@hotelmaroli.cz

Seznamování se s vínem

Pro milovníky kvalitních vín máme připravena vína z oblasti Pálava, Všechna vína jsou uložena v chlazených prostorách a jsou připravena pro vás formou ochutnávky nebo řízené degustace s výkladem zkušeného someliéra. Ochutnat můžete vína přívlastková, speciální a vína luxusní. Všechna ochutnávaná vína si zde můžete zakoupit.

Firemní a společenské akce - Catering

Jsme připraveni uspořádat pro Vás firemní či společenskou akci nebo pracovní setkání. Využijte našich zkušeností s pořádání firemních večírků, svateb nebo rodinných oslav. Oslovte nás, připravíme Vám jedinečný zážitek.

Letní grilování

Doslova úchvatný výhled z letní terasy může být zpestřen letním grilováním. Rozhodnete se jen, co budete chtít grilovat, a my Vám vše potřebné jistíme. Grilování v kombinaci s jedinečným výhledem a kvalitními víny je zážitek o který nesmíte přijít.

Piknik v přírodě

Kouzlo nádherné krajiny v okolí Mikulova si rozhodně nesmíte nechat ujít. Rozhodnete-li se pro pěší túru po Pálavě, ze které je jedinečný výhled do okolní krajiny, nebo využijete některou ze zdejších cyklostezek, připravíme Vám piknikový koš s vybranými pokrmy a víny.